В університеті пройшов міжнародний хакатон «Global HACK`23»

3 листопада 2023 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника було проведено міжнародний хакатон «Global HACK`23»!

Захід організовано регіональним акселератором Прикарпатського університету разом з Університетом Східної Англії (Великобританія) і Технологічним університетом в Кракові (Польща).

Більше 50 студентів і 10 менторів з України, Англії, Польщі, Словенії, Італії та Бразилії працювали разом над сталим майбутнім! Учасники розробляли ідеї, пов’язані з Цілями сталого розвитку, а саме 3 «Міцне здоров’я» та 9 «Промисловість, інновації та інфраструктура».

Команда-переможець отримала 700 євро, друге та третє місця отримали 300 та 200 євро відповідно. Усі студенти отримали можливість взяти участь у програмі акселерації та отримати сертифікат на 2 кредити ЄКТС в рамках проекту Reginna 4.0!

Менторами міжнародного хакатону «Global HACK`23» були: Нік Аллен (бізнес коуч, тренер із сталого розвитку, Англія), Лелія Сейлес (підприємець, розробник Fullstack (Java, JS, SQL, AWS), Бразилія), Наталія Марчук Гринюк (доцент, ПНУ, Україна), Наталія Пітей (фахівець з міжнародних відносин, перекладач, ПНУ, Україна), Лілія Туровська (PhD, науковий співробітник, ПНУ, Україна), Антоніна Томашевська (доцент, ПНУ, Україна), Роман Дзумедзей (завідувач бібліотеки ПНУ, Україна), Таїсія Симочко (експерт проектів програми Горизонт 2020 за пріоритетами «Здоров’я» та «Харчова безпека», Україна).

Журі було представлено у такому складі: Ірина Швець (член правління Громадянської мережі ОПОРА), Юлія Ляхович (менеджер «Нова Економіка»), Ірина Корольчук (Ковтун) (операційний менеджер ГО «Тепле місто»), Андрій Грабчук (начальник стратегічного відділу АТ «Прикарпаттяобленерго»).

Головним фасилітатором заходу був Фінбарр Картер – керівник Центру студентського підприємництва в Університеті Східної Англії (Великобританія).