Психологічні консультації

Сайт  https://razomztoboyu.org/center/ivano-frankivsk/ Проект реалізується Благодійним фондом «Разом для України» за підтримки Direct Relief. Центр психологічної підтримки “Разом з тобою” надає консультативні послуги на факультеті психології Прикарпатського національного університету (504 каб.). 

Запис на психологічну консультацію здійснюється за покликанням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVIIfLBAI3d8bqBgdMsp_GC2bcI4RL3FMeoLl1yBHFopyhTA/viewform

СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ СЛУЖБ, КОНСУЛЬТАЦІЙ ПСИХОЛОГО- ПРАВОВОГО ПРОФІЛЮ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

116 111 (безкоштовно з мобільних) 0800500225 (безкоштовно зі стаціонарних) Всеукраїнський телефон довіри для дітей і молоді

0 800 500 451 (цілодобово)  Національна Гаряча лінія з питань ВІЧ/СНІДу та туберкульозу;

0 800 500 335  (зі стаціонарних) або 116 123 (з мобільних) Національна «гаряча  лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації  (працює цілодобово, анонімність і конфіденційність гарантуються);

Що робити у випадку сексуального насильства?

  • Передусім, за можливості, зверніться до лікаря.
  • Зателефонуйте до Національної гарячої лінії 0 800 500 335. Кваліфіковані спеціалісти нададуть психологічну допомогу. Усі дзвінки конфіденційні.
  • Пам’ятайте: якщо серед постраждалих і свідків сексуального насильства є дитина або підліток, допомога психолога необхідна!
  • Повідомте поліцію за номером 102.

 0800213103 –  Безоплатна правова  допомога (БПД) Єдиного контакт-центру (дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово;

https://tellme.com.ua/  онлайн платформа безкоштовної психологічної  допомоги «Розкажи мені»;

https://tellme.com.ua/  Безкоштовні онлайн психологічні консультації 

Аудіо вправи:

Слухайте ці вправи, щоб практикувати прості навички, які допоможуть Вам впоратися зі стресом.


Розвиток обізнаності: Навчання тому, як менше відволікатися на думки чи почуття допомагає краще впоратися зі стресом. Натисніть тут, щоб почути, як Ви можете це зробити. (7 хвилин)


Вправа на заземлення 1: Заземлення – це техніка, яка допомагає утримуватись у теперішньому моменті. Натисніть тут, щоб потренуватись як повертати себе до реальності , коли ви відчуваєте стрес. (5 хвилин)


Вправа на заземлення 2: Натисніть тут для короткої, керованої вправи про те, як зупинятися та помічати свої думки та почуття. (2 хвилини)


Вправа на заземлення 3: Натисніть тут для тривалішої керованої вправи на утримання себе в теперішньому моменті. (9 хвилин)


Звертаємо увагу та називаємо: Натисніть тут, щоб дізнатися, як використовувати техніки звернення уваги та називання речей своїми іменами щоб відключитися від важких думок та почуттів. (6 хвилин)


Зіскочити з гачка недобрих думок: Натисніть тут, щоб дізнатися, як відключатися від недобрих думок про себе. (4 хвилини)


Створюємо простір: Натисніть тут, щоб дізнатися як «створювати простір» для важких думок замість того, щоб боротися з ними. (5 хвилин)


Проявляємо доброту до себеНатисніть тут, для того, щоб дізнатися, як добре ставитися до себе, особливо, коли навколо Вас немає доброго друга. (8 хвилин)