Вітаємо всіх з Всесвітнім днем психічного здоров’я. Бажаємо душевного благополуччя, життєвої стійкості, втілення творчих задумів і незламної віри у перемогу України над ворогом! З цієї нагоди фахівці з ментального здоров’я факультету психології Прикарпатського університету та Центру психологічної підтримки “Разом з тобою” розробили програму заходів на 10-11 жовтня:

Вівторок, 10.10.2023, в ауд . 23 о 14.00 год відбудеться  відкрита інтерактивна зустріч для працівників університету на тему «Як зберегти ментальне здоров’я у сучасному світі» (доповідачі: декан факультету психології, професор Лариса Заграй і завідувач кафедри клінічної та реабілітаційної психології, професор Мирослава Гасюк).

– в аудиторіях 505 та 516 о 14.00 год розпочне роботу Група психологічної підтримки для студентів «Психологічне відновлення, ресурс і засоби саморегуляції»  (тренери: Галина Федоришин. Вероніка Шкрабʼюк). Психоедукація для студентів факультету (Викладач Лілія Крикун).

– об 19:15 відбудеться прямий ефір програми «Позиція Галичини» на телебаченні «Галичина», у якому візьмуть участь декан факультету психології, професор Лариса Заграй і завідувачка кафедри клінічної та реабілітаційної психології, професор  Мирослава Гасюк).

Просвітницькі міні-лекції для громади Івано-Франківська проведе доцент кафедри клінічної та реабілітаційної психології Мирослава Кулеша-Любінець).

Студенти факультету психології запрошується до участі в конкурсі фотографій “Мить щастя очима студентів” і в інтерактивних заняттях з промоції психічного здоров’я та інклюзії, а також відвідати онлайн-лекції, які проведуть фахівці у сфері охорони психічного здоров’я.

Середа, 11.11.2023, в аудиторіях 505 та 516 о 14.00, на базі Центру психологічної підтримки «Разом з тобою» працюватиме група  «Психологічне відновлення, ресурс і засоби саморегуляції» з метою психологічної підтримки студентів (тренери:  Надія Петрук. Вероніка Шкрабʼюк) та тематична зустріч «Резильєнтність як профілактика вторинної травматизації психолога-практика», яку проведе викладач кафедри клінічної та реабілітаційної психології Лілія Крикун.

Четвер, 12.11. 2023, в аудиторіях 505 та 516 о 14.00, на базі Центру психологічної підтримки «Разом з тобою» працюватиме група  «Психологічне відновлення, ресурс і засоби саморегуляції» для психологічної підтримки студентів (тренери: Надія Петрук. Вероніка Шкрабʼюк).