Молодіжний центр Параграф створений студентами, але відкритий для всіх охочих

Параграф – перший молодіжний центр в Івано-Франківську створений студентами для потреб молоді, але відкритий для всіх охочих. Він працює для розвитку молоді шляхом неформальної освіти, змістовного дозвілля та підтримки молодіжних ініціатив.

Після 24 лютого 2022 року діяльність центру дещо змінилась. На території МЦ був розгорнутий волонтерський штаб для допомоги постраждалим від війни.

З березня 2022 року Параграф співпрацює з БФ “СпівДія”. Від тоді і до сьогодні вони надають гуманітарну, психологічну допомогу, а також підтримують проєкти створені для розвитку дітей.

МЦ Параграф, волонтери і БФ “СпівДія” подякували ректору Прикарпатського національного університету Ігорю Цепенді за неодноразову підтримку у допомозі внутрішньо переміщених осіб, за розвиток молоді міста та внутрішньо переміщених осіб, зокрема, за підтримку молодіжного центру, який перебуває на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.