ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ІV ЧОРНОБИЛЬСЬКИХ ЧИТАННЯХ

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Факультет природничих наук

Кафедра біології та екології

Факультет психології

Кафедра психології розвитку

Науково-дослідна лабораторія «Історії та методології психології»

Факультет іноземних мов

Кафедра англійської філології

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні викладачі та студенти!

Запрошуємо Вас до участі в ІV ЧОРНОБИЛЬСЬКИХ ЧИТАННЯХ на тему «Чорнобиль та екологічні і психологічні аспекти екзистенції в умовах війни», які відбудуться в змішаному форматі 29 квітня 2024 року о 14:00, офлайн в ауд. 233 головного корпусу університету, онлайн за покликанням https://meet.google.com/opu-xvrq-bgx

Для вшанування пам’яті  жертв Чорнобильської катастрофи, обговорення актуальних екологічних та психологічних проблем існування в контексті наслідків Чорнобильської трагедії в умовах війни запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, аспіранти, здобувачі вищої освіти.

Модератори:

МИЛЕНЬКА Мирослава, кандидат біологічних наук, доцент, завідувачка кафедрою біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

ЛИТВИН-КІНДРАТЮК Світлана, кандидат психологічних наук, завідувачка науково-дослідної лабораторії «Історії та методології психології», доцент кафедри психології розвитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Спікери:

ШПАРИК Віктор, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

ПАРКУЛАБ Оксана, кандидат психологічних наук, доцент, завідувачка кафедрою психології розвитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

ГАСЮК Мирослава, кандидат психологічних наук, професор, завідувачка кафедрою клінічної та реабілітаційної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Посилання буде надіслане на електронні скриньки, які вказані учасниками  читань.

На факультеті психології триває збір коштів у рамках проєкту “Добро на кермо”. Прохання до всіх охочих, які хочуть підтримати нашу ініціативу, надсилати донати за QR кодом або за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/9iiKbFhTyK