Відбулася профорієнтаційна зустріч зі старшокласниками Ліцею ім. Івана Пулюя

21 лютого 2024 року відбулася профорієнтаційна зустріч зі старшокласниками Ліцею ім. Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради, яка була проведена викладачем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології розвитку Світланою ЛИТВИН-КІНДРАТЮК за сприяння та участі заступника директора з навчально-виховної роботи Олександра ОВЧАРА, який є випускником філософського факультету ПНУ (нині це факультет психології).

Під час заходу Світлана Литвин-Кіндратюк розповіла старшокласникам про те, що незабаром кожен з них має вирішити надзвичайно важливе питання – в розмаїтому світі професій самостійно визначитися з вибором свого покликання. Саме здобуття професійних компетентностей у процесі навчання є запорукою подальшої траєкторії власного життєтворення. Світлана Литвин-Кіндратюк розповіла учасникам заходу про значні перспективи та актуальність спеціальності «Психологія», зокрема освітніх програм “Психологія” та “Реабілітаційна психологія”. Старшокласники теж взяли участь в обговоренні, вони розповідали про свої нинішні зацікавлення, декотрі поділилися своїми планами на майбутнє, мріями про майбутнє студентське життя. На завершення заходу викладачі зазначили, що не варто забувати, що основою успіху в будь-якій професії є невтомна праця, розвиток своїх творчих здібностей, бажання більш детально ознайомитися з вимогами до діяльності фахівця в галузі психології, інформацією про яку можна отримати на публічних сторінках у мережі фейсбук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, зокрема на сторінці кафедри психології розвитку. Дорогі старшокласники, майбутні абітурієнти, до зустрічі в аудиторіях на парах, психологічних тренінгах, наукових конференціях молодих вчених, просвітницьких, культурних заходів та волонтерських ініціатив студентської молоді на факультеті! Разом до Перемоги!