Персональна виставка «Звуки переплетення» заслуженого діяча мистецтв України Богдана Губаля

7 лютого у Арт просторі Надвірнянської художньої школи відбулось урочисте відкриття персональної виставки заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Богдана Губаля «Звуки переплетення».

Виставка стала 60- ю, ювілейною у доробку майстра. Ініціатором й організатором імпрези виступила Надвірнянська художня школа – особисто директор, Жанна Бондаренко.

Візуальні імпровізації гобеленових творів митця були доповнені джазовим супроводом саксофону.

Виставку вшанував привітальним словом Голова надвірнянської міської ради – Зіновій Андрійович. Виконуюча обов’язки начальника Управління культури і туризму Надвірнянської міської ради, поетеса, Богдана Ковалюк (поетичний псевдонім Власта Власенко) подарувала митцеві свої поетичні асоціації.

На презентації відбувся мистецький перформанс, у якому Богдан Губаль імпровізував під звуки джазової мелодії в техніці сухої пастелі. Артефакт із автографом майстра увійшов до набутків Надвірнянської художньої школи.