Вітаємо з Різдвом Христовим!

Дорогі викладачі, студенти, аспіранти, докторанти, працівники та випускники! Колектив кафедри психології розвитку від щирого серця вітає вас з Різдвом Христовим!

Нехай це свято принесе вам душевне тепло і радість, розбудить приспані надії й змусить повірити в диво! Пам’ятаймо, що навіть в найтемнішу ніч весь світ може осяяти єдина зірочка на небосхилі, яка є символом надії… А потім обов’язково зійде сонце перемоги!

У це світле свято хочемо побажати міцного здоров’я, родинного затишку, взаєморозуміння та злагоди, невичерпної енергії для нових звершень і незламності духу в боротьбі з ворогом! Хай світло Різдвяної зірки зігріє теплом захисників та захисниць України!

Нехай це свято  пробуджує найсвітліші почуття й думки, об’єднує нас навколо спільної мрії про швидку Перемогу та спільної молитви в очікуванні добра і змін на краще майбутнє.
Христос народився! Славімо Його!