Наша студентка Оксана Рубаняк нагороджена відзнакою Президента “За оборону України”

Студентка 3 курсу Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки, спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Оксана Рубаняк нагороджена відзнакою Президента України “За оборону України” указом від 5 серпня 2022 року.

“Служу українському народу “, – написала дівчина у себе на сторінці у Facebook.

Також Оксана Рубаняк потрапила у новий випуск журналу “Forbes”, рубрика “Молоді Герої”, де описала свій шлях юного борця, думки про те, яким має бути наше майбутнє, та що кожен повинен робити для Перемоги.

“Мені не шкода молодості. Я спрямовую її в правильне русло. А ті, хто вкладає її зараз в авто, квартири, вони безвідповідально ставляться до свого майбутнього. Все це горить у вогні, коли приходить війна”. Свою молодість Оксана проводить на фронті, бо хоче, аби її сім’я, зокрема майбутня, не знала війни. Вона хоче зберегти краще життя і залишитися в ньому, якщо їй пощастить. І в цьому кращому житті вона хоче залишатися в Україні, щоб і далі творити її.