Випускники кафедри військової підготовки склали Присягу на вірність українському народові

29 серпня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося урочисте складання Військової присяги на вірність Українському народові випускниками кафедри військової підготовки.

У заході взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи ПНУ Едуард Лапковський, заступник начальника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК), начальник відділу морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Івано-Франківського обласного ТЦК, підполковник Юрій Мухін, заступник військового комісара Івано-Франківського міського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Андрій Мовчан, заступник міського голови, директор департаменту по взаємодії із ЗСУ, Національною гвардією України, правоохоронними органами та надзвичайними ситуаціями Івано-Франківської міської ради Руслан Гайда, почесний о. Віталій з церкви Преображення Господнього, а також військовослужбовці, викладачі кафедри, батьки випускників та інші запрошені гості.

Цього року лави українських захисників поповнили 45 хлопців та 10 дівчат. Серед них 3 випускників зараз перебувають на фронті. Під час урочистостей випускники продемонстрували стройову виправку та виконали стройові прийоми.

Після складання Присяги наказом Міністра оборони України випускникам нашої кафедри військової підготовки буде присвоєно первинне військове звання – «молодший лейтенант запасу».

«Сьогодні відбувається надзвичайно важлива подія для держави, тому що курсанти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника складають присягу на вірність українському народу. Шановні випускники, ваша наполеглива та самовіддана праця впродовж останніх двох років навчання підійшла до завершення. Ви висловлюєте готовність взяти на себе відповідальність за нашу Батьківщину та її майбутнє. У такі складні часи, в яких перебуває українська держава, це черговий внесок в посилення нашої обороноздатності висококваліфікованими офіцерами. Хочеться побажати вам здоров’я, мудрості, Божої допомоги і нехай у вашому та нашому житті завжди буде мирне небо. Слава Збройним Силам України!», – відзначив у вітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи ПНУ Едуард Лапковський.

Під час заходу були відзначені найкращі студенти за старанність та наполегливість й нагороджені відповідними грамотами. Щиро вітаємо студентів університету з прийняттям Присяги на вірність Українському народові та нашій державі! Легкої, чесної служби та славетної Перемоги!