«Великодній кошик» для ветеранів університету

У Великодній тиждень профспілковий комітет спільно з адміністрацією університету вже традиційно організував акцію «Великодній кошик». В рамках проведення даного заходу було закуплено 33 продуктові набори до Великоднього кошика для наших ветеранів – колишніх працівників університету з нагоди Христового Воскресіння.

Продуктові набори вручали безпосередньо вдома, а також у профспілковому комітеті ветеранам або ж близьким членам родин наших шанованих ветеранів – колишніх працівників університету.

Вдячні ветерани – колишні працівники університету своєю посмішкою і словами висловлювали вдячність ректорові й профспілковому комітетові за те, що їх «не забувають, а згадують, цінують і поважають».

Зазначимо, що така акція – допомога здійснюється щороку з ініціативи ректора університету та за фінансової й організаційної підтримки профспілкового комітету.