ЗАПРОШУЄМО МОЛОДИХ УЧЕНИХ ДО УЧАСТІ В НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

28-29 квітня 2023 року запрошуємо молодих учених взяти участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної  конференції «Особистість і суспільство: психосоціальні виміри ковітальної взаємодії», яку проводить кафедра психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету, і співорганізатором якої виступила кафедра психології розвитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Програма конференції Програма конференції 2023

Наукові платформи конференції:

1. Життєві обставини як детермінанта поведінки і розвитку особистості.
  2. Стратегії і тактики відповідального вибору соціально-рольової позиції особистості.
  3. Психосоціальні інваріанти поведінки особистості в різних життєвих обставинах.
  4. Концентри самоусвідомлення громадянського суспільства та особистості в сучасних українських реаліях.

Проведення конференції планується в офлайн та онлайн режимах з використанням платформи ZOOM. Ідентифікатори та коди доступу будуть надіслані усім учасникам на персональні електронні поштові скриньки.

Початок конференції – 28 квітня 2023 року об 11.00 год. Мови конференції: українська та англійська.

Для участі в конференції потрібно до 22 квітня 2023 року надіслати на електронну адресу (conferencepsw@gmail.com) такі документи:

1) електронний варіант заявки;

2) електронний варіант доповіді;

3) рецензія наукового керівника (для осіб, які не мають наукового ступеня);

4) копія квитанції про сплату організаційного внеску.

Інформаційний лист конференції