Відзначення студентів за підсумками звітної наукової конференції

У рамках традиційного тижня науки в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, відбулося засідання звітної наукової студентської конференції підсекції психології розвитку, в роботі якої взяли участь магістри, студенти різних факультетів освітніх програм “Психологія”, «Українська філологія», Середня освіта «Біологія”, СО «Історія», СО «Іноземна мова» та їхні наукові керівникиви.

За підсумками звітної наукової конференції студентів університету за 2023 рік підсекції психології розвитку УХВАЛИЛИ:

1. Нагородити грамотами студентів за змістовний виступ на звітній конференції за 2023 рік:

– Середнія Андрія Тарасовича, студента 2 курсу ОР бакалавр факультету психології

– Матковську Ольгу Петрівну, студентку 1 курсу ОР бакалавр факультету історії, політології і міжнародних відносин.

2. Рекомендувати до друку у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-ХХV» тези повідомлень студентів:

– Жуківську Марію Василівну, студентку 4 курсу ОР бакалавр факультету психології.

– Сілін Діану Віталіївну, студентку 2 курсу ОР бакалавр факультету психології.