Університет отримав ноутбуки та планшети від БФ «Чисті серцем»

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда зустрівся з членом Наглядової ради університету, Почесним консулом Угорщини в Івано-Франківську, співзасновником відомого у Прикарпатті Благодійного Фонду «Чисті серцем» Василем Вишиванюком. Він передав нашому навчальному закладу 20 ноутбуків та 20 планшетів для покращення технічної якості навчального процесу. Ця допомога була сформована Благодійним Фондом завдяки підтримці Китайської Народної Республіки та за сприяння МЗС України.

«Сьогодні в умовах інтенсивного розвитку інформаційних технологій така техніка дозволяє глибше зануритися в методики. Студенти Прикарпатського університету вивчають новітні інформаційні процеси, комп’ютерну графіку, складні програми в бізнес-адмініструванні тощо. Тож частину техніки буде передано на факультети. Крім цього, такий подарунок зараз для нас особливо необхідний, адже за декілька днів університет відкриває Центр розвитку і дозвілля для дітей наших студентів та викладачів. У Центрі вони зможуть залишати дошкільнят у той час, коли самі навчаються або проводять пари. Тому іншу частину техніки передамо у цей Центр, що дасть можливість розвивати дітей завдяки цікавим інтерактивним програмам. Велика вдячність фонду «Чисті серцем» за те, що системно працюють на підтримку наших захисників, тимчасово переміщених осіб, університетів та шкіл», – зазначив ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда.

Благодійний фонд «Чисті серцем» веде активну діяльність щодо допомоги населенню та військовим.