Запрошуємо на біоекологічний хакатон «PNUecoHACK» «Цілюща STEM-ВЕСНА»!

12-13 травня відбудеться традиційний весняний біоекологічний хакатон «PNUecoHACK»! Кафедра біології та екології факультету природничих наук ПНУ обіцяє багато цікавого і несподіваного! Адже популяризуємо біологію та екологію серед учнівської молоді. Сприяємо засвоєнню шкільної програми з біології. Вчимо учнів креативному та критичному мисленню. Знайомимо з біологами та екологами Прикарпатського національного університету!Цьогорічний захід проходитиме в рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна» за підтримки департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної адміністрації, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та КЗПО «Центр освітніх інновацій».

Наш захід покликаний допомогти юним друзям невимушено і цікаво розібратися у складних біоекологічних питаннях та додати позитиву усім учасникам у теперішній складний час.

Щоб взяти участь у заході, необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/uHiSfG54cCMUZM7r5