Круглий стіл за участю викладачів і студентів ПНУ

3 лютого о 10 год. запрошуємо викладачів і студентів університету взяти участь у роботі Круглого столу «Досвід проживання війни у вимірах пластичного мистецтва, психології мистецтва та арт-терапії», організованого кафедрою психології розвитку та лабораторією “Історії та методології психології” факультету психології ПНУ. Цей захід реалізується у співпраці з кафедрою дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв. У межах окресленої тематики Круглого столу пропонуються наступні напрями роботи:

1. Проживання війни та ресурси життєстійкості митця в процесі створення творів пластичного мистецтва.
  2. Потенціал арт-терапії у наданні психологічної допомоги в умовах війни та захисту благополуччя населення.
  3. Аксіопсихологія мистецтва, мистецька педагогіка та дискурси війни.

За матеріалами роботи Круглого столу передбачається випуск збірника тез.

Детальніша інформація за покликанням:

Інформаційний лист Круглий стіл 3 лютого 2023 року