Команда Прикарпатського університету здобула срібло у баскетбольному турнірі Європейських ігор!

У місті Лодзь (Республіка Польща) студентська жіноча збірна команда з баскетболу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника стала срібним призером Європейських університетських ігор-2022!

Наші дівчата провели блискучу безпрограшну серію ігор з суперницями з університетів Угорщини (95:54), Португалії (81:66), Франції (59:56), Чехії (65:58). А сьогодні перемогли навіть володарок поля – польських студенток із Технологічного університету Лодзі з рахунком 87:57! Але вчора, напередодні останньої гри, сталася прикра поразка від румунок з університету Пітешті з рахунком 54:44. Саме це, на жаль, згідно з правилами колової системи, не дозволило нам взяти ще одне золото цього престижного турніру. Адже 21 липня студентська жіноча збірна команда зі стрітболу (баскетболу 3х3) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника тріумфально виграла Європейські університетські ігри-2022.

Тож, знову вітаємо з черговим високим досягненням майстринь баскетболу команди Прикарпатського університету – Ольгу Алексейчик, Вероніку Космач, Тетяну Юркевічус, а також Ксенію Афанасьєву, Єлизавету Мітіну, Тетяну Гаврильчик, Анастасію Венжик, Альону Самохвалову, Крістіну Узельман, Катерину Тихонову!

Вітаємо тренерів зіркової команди Прикарпатського університету декана факультету фізичного виховання і спорту, керівника команди Ярослава Яціва та Юрія Процюка!