Відбувся вебінар-нетворкінг «Як говорити з дітьми про війну»

25 травня 2022 року відбувся вебінар-нетворкінг для педагогів і психологів, які навчаються за програмою «Психологічна підтримка вчителів шкіл». Просвітницько-профілактичний захід на тему «Як говорити з дітьми про війну. Ключові  меседжі для вчителя» об’єднав провідних фахівців у сфері освіти з Львівської області.

Під час інтерактивної зустрічі завідувачка кафедри психології розвитку Оксана Паркулаб представила відеоінструкцію, яка містить практичні вказівки для педагогів щодо психологічної підтримки учнів в умовах війни та корисні контакти. Серед головних питань, які викликали значний інтерес та жваве обговорення у практиків, можна виокремити такі: особливості дитячого сприймання інформації про надзвичайні, катастрофічні події, специфіка проведення бесіди з учнями різного віку про збройні конфлікти, зміни в поведінці дітей і правила спілкування з ними під час війни. Запропоновано антистресові техніки, психологічні прийоми і вправи, які допоможуть подолати почуття страху, тривоги та адаптуватися до нових умов життя.

Організаторами вебінару виступили Державна служба якості освіти України та факультет психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.