Напередодні Всеукраїнського дня психолога підбито підсумки проведення конкурсу «Психологічний лайфхак від майбутніх психологів»

Завершився конкурс «Психологічний лайфхак від майбутніх психологів», у якому взяло участь 41 представник учнівської та студентської молоді Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.
Організатори – кафедра психології розвитку факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

За підсумками Конкурсу:
   Відібрано 10-ть  найкращих робіт, які буде опубліковано на фейсбук-сторінці кафедри Психології розвитку:

«Підказки для управління злістю» – Юлія Вітвіцька

«Як розвивати впевненість у собі?» – Володимир Георгей

«Безцільні прогулянки» – Анастасія Дякун

«Як навчитися швидко “читати” людей?» – Каріна Касіч

«Як обійти прокрастинацію і стати продуктивнішим?» – Юлія Ключевська

«Як підвищити самооцінку?» – Юлія Дубницька

«Як подолати негативні емоції?» – Діана Кравчук

«Що потрібно знати, щоб досягти своїх цілей?» – Анастасія Курій

«Як полюбити себе?» –  Вікторія-Марія Леник

«Як знайти час для того, щоб встигати більше зробити різних справ?» – Інна Мальована

Автори найкращих робіт отримали можливість вибрати оптимальний варіант винагороди:

•  відвідати  навчальне заняття на факультеті психології у ролі студента і взяти участь у дискусії (вибір викладача та курсу за переможцем);
  •  самостійно провести заняття з елементами творчого тренінгу для студентів факультету психології;
  •  опублікувати лайфак на вебсторінках факультету психології та його кафедр;
  •  отримати навчальні книги «Теорії гендеру», «Гендер і кар’єра» з підписами авторів;
  •  отримати профорієнтаційну консультацію у фахівця;
  •  взяти участь у демонстраційній коуч-сесії як клієнт (проводить сертифікований коуч).

23 квітня у Всеукраїнський день психолога стартує додатковий конкурсний відбір на найкращий Психологічний лайфхак від майбутніх психологів!

Кафедра психології розвитку оголошує Конкурс, за результатами якого визначаються три найкращих лайфхаки із числа вже відібраних 10-ти.

Конкурс триватиме з 23 квітня по 10 травня 2021 року.

Переможці Конкурсу обираються шляхом відкритого онлайн голосування за опубліковані лайфхаки (поставити лайк, додати коментар, зробити репост) на фейсбук сторінці кафедри Психології розвитку. Посилання: https://www.facebook.com/kprPNU

Імена трьох переможців будуть опубліковані на офіційній сторінці кафедри Психології розвитку у фейсбук до15.05.2021 року.