Наші студенти перемогли у футбольному турнірі пам’яті Михайла Неспяка

Днями на футбольному майданчику спортивного комплексу академії НФК «Ураган», відбувся ІІ-й відкритий турнір пам’яті Михайла Неспяка з мініфутболу серед студентської молоді закладів фахової передвищої освіти.

У змаганнях взяло участь 6 команд, серед яких й студенти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Минулоріч команда під керівництвом викладача фізичного виховання Івана Кудляка посіла третє місце. Цього разу, вийшовши до фіналу з командою господарів, Івано-Франківського фахового коледжу технології та бізнесу, завдяки злагодженій грі з перевагою в 1 м’яч стали переможцями турніру.

Результати змагань:

І місце – студенти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

ІІ місце – студенти Івано-Франківського фахового коледжу технології та бізнесу

ІІІ місце – студенти Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування.

Вітаємо команду та тренера з успішним виступом, бажаємо подальших спортивних вершин!