Херсонські колеги та медики отримали гуманітарну допомогу від ПНУ

Прикарпатський національний університет передав чергову гуманітарну допомогу частині колективу Херсонського державного університету та медикам Херсону. Зокрема, це засоби для тимчасової зупинки кровотечі (турнікети). Їх до прифронтового міста привезли два ректори – Олександр Співаковський та Ігор Цепенда.

Завдяки активній позиції та плідній роботі ректора ХДУ Олександра Співаковського, вже за декілька місяців від початку війни Херсонський державний університет зміг відновити освітній процес і продовжив працювати на базі Прикарпатського університету в Івано-Франківську. Однак частка мужніх освітян, що не виїхали разом зі своїм колективом в евакуацію, нині у Херсоні працюють під постійними обстрілами ворожої артилерії.

15 лютого з ними відбулась зустріч ректорів. Під час неї від імені Херсонської обласної ради перший заступник голови Юрій Соболевський вручив ректору Прикарпатського університету Ігорю Цепенді Подяку за підтримку і надану допомогу Херсонському державному університету.

Також сторони обговорили питання спільної грантової роботи кафедр обох університетів.

У ході візиту ректори відвідали корпуси Херсонського університету та облаштований на його базі Пункт незламності.