Продовжуємо надавати фахову психологічну допомогу

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника у партнерстві з БО «Разом для України» створили центр психологічних консультацій «Razom з тобою». Унікальність центру полягає в наданні психологічних послуг у різних форматах і на безкоштовній основі з урахуванням індивідуальних запитів і потреб людей. У центрі працює кваліфікована команда експертів з вирішення широкого спектру психологічних проблем. Зокрема, кандидатка психологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри психології розвитку Оксана Паркулаб надає допомогу в руслі екзистенційного підходу до консультування, сфокусовуючись головно на екзистенційних переживаннях клієнтів, травмованих російсько-українською війною.

Консультація з психологом проходить у онлайн та офлайн формах, конфіденційно та у зручний для клієнта час. Контактна особа зв’язується з людиною для узгодження часу проведення зустрічі та підбору фахівця, відповідно до її життєвих труднощів і особистих негараздів. Запис на консультацію здійснюється за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/13ACHBL43oyEEUPKLf8l9BHwaaNOCDGuo3GP-lzdmc28/edit?usp=sharing