Відбувся вебінар-нетворкінг для педагогів і психологів у межах програми «Психологічна підтримка вчителів шкіл»

11 травня відбувся вебінар «Як проводити уроки під час війни» для вчителів, соціальних педагогів і психологів у межах програми «Психологічна підтримка вчителів шкіл», який провела Оксана Паркулаб – кандидатка психологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри психології розвитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Мета зустрічі – ознайомити фахівців з особливостями психолого-педагогічного супроводу учнів, які здобувають освіту в екстремальних умовах війни в Україні. У презентації представлено практичні рекомендації для педагогів щодо роботи з дітьми в надзвичайних ситуаціях, при цьому дбаючи про збереження запасу власних внутрішніх ресурсів. Під час вебінару учасники мали можливість розширити спектр базових навичок конструктивної взаємодії з дітьми, опанувати процедури релаксації, дихальні вправи та ігрові практики, що допоможуть знизити стрес і тривожність, та адаптуватися до нових умов життя.

З презентацією можна ознайомитися за покликанням:  Як проводити уроки під час війни