Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020-2021 р.р.

Згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом МОН України від 18.04.2017 р. №605, а також з метою підтримки обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у листопаді-січні 2020-2021 р.р. на базі факультету психології Прикарпатського національного університету був проведений І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Попередньо сформовані Конкурсні комісії із спеціальностей «Психологія» (голова конкурсної комісії доктор психологічних наук, професор  З. С. Карпенко)  та «Філософія» (голова конкурсної комісії  кандидат філософських наук, доцент О. Ф. Терешкун) забезпечили проведення І туру Конкурсу та відібрали кращі студентські наукові роботи. Роботами-переможницями стали:

• наукова робота студента 4-го курсу факультету психології Кальянова А. Б. на тему: «Сучасні інструменти дослідження поведінки тварин у контексті завдань педагогічної та вікової психології», науковий керівник – Міщиха Л. П., доктор психологічних наук, професор кафедри загальної та клінічної психології факультету психології;
  • наукова робота студентки 3-го курсу факультету психології Леник В.-М. на тему: «Соціокультурна обумовленість амбівалентності уявлень сучасних жінок про материнство», науковий керівник – Когутяк Н. М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології факультету психології;
  • наукова робота студентки 4-го курсу факультету психології Винник Р. Р. на тему: «Психологічні чинники фабінгу в міжособистісній взаємодії студентської молоді», науковий керівник – Вітюк Н. Р., кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології факультету психології;
  • наукова робота студентки 1-го курсу магістратури факультету психології Олійник Д. В. на тему: «Стан психічного здоров’я студентської молоді ЗВО в умовах адаптивного карантину», науковий керівник – Кулеша-Любінець М. М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та клінічної психології факультету психології;
  • наукова робота на тему: «Буттєвий статус Чужого як філософська проблема», (автор – студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Філософія», групи ФЛм-1 Харук Марія-Катерина Романівна, науковий керівник – к. філос. н., доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Возняк С.В.);
  • наукова робота на тему: «Поняття і сутність вищої любові у стародавніх вченнях індуїзму, буддизму та даосизму», (автор – студент 1 курсу магістратури спеціальності «Філософія», групи ФЛм-1 Черняк Артур Анатолійович, науковий керівник – к. філос. н., доцент Даниляк Р.П.)

Рішенням Конкурсної комісії роботи-переможниці рекомендовані для участі у ІІ турі Конкурсу і направлені, відповідно до запропонованого переліку галузей знань і спеціальностей, у базові заклади вищої освіти Конкурсу: у Херсонський державний університет (м. Херсон), Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса), Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ).