Шановні магістри, ми пишаємося Вашими навчальними досягненнями у галузі психології!

21 та 22 грудня на факультеті психології відбулися захисти магістерських робіт студентів зі спеціальності «Психологія» й «Клінічна та реабілітаційна психологія».

Колектив кафедри психології розвитку щиро вітає магістрів із цією важливою та радісною подієї в їх житті. Бажаємо нашим випускникам неймовірної наснаги у майбутній професійній діяльності, ділової креативності у розв’язанні завдань, успішного втілення творчих задумів, системної роботи над собою, постійного руху вперед – до нових звершень і перемог.

Під фаховим керівництвом викладачів кафедри психології розвитку виконані та успішно захищені магістерські роботи таких студентів:

Дидик І.В. «Психологічні особливості емоційного вигорання лікарів-анестезіологів», науковий керівник – доктор психологічних наук, доцент Климишин О.І.

Кифор М.В. «Особливості соціально-психологічної реабілітації підлітків з набутою інвалідністю», науковий керівник  – доктор психологічних наук, доцент Климишин О.І.

Кондрат В.М. «Психолого-педагогічні засоби розвитку soft skills компетенцій у вихованців скаутських організацій», науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Паркулаб О.Г.

Лащик Н.Б. “Дискурсивні характеристики пліток в ситуації булінгу у середовищі підлітків”, науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Литвин-Кіндратюк С.Д.

Остап’як Н.В. «Особливості функціонування статево-рольових стереотипів у сценарній поведінці особистості», науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Паркулаб О.Г.

Павлов Р. Є. “Поезія як засіб духовної трансформації особистості”, науковий керівник – доктор психологічних наук, професор Карпенко З. С.

Симотюк М.А. «Особливості впливу психосексуального розвитку студента на вибір шлюбного партнера»,  науковий керівник  – доктор психологічних наук, доцент Климишин О.І.

Шлапак  В.С. “Функції фотопортрету у структурі модної поведінки студентської молоді”, науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Литвин-Кіндратюк С.Д.