Круглий стіл «Досвід проживання війни у вимірах пластичних мистецтв, психології мистецтва та арт-терапії»

3 лютого 2023 року 0 10.00 розпочне свою роботу міжфакультетський Круглий стіл на тему «Досвід проживання війни у вимірах пластичних мистецтв, психології мистецтва та арт-терапії», до участі в якому запрошуються викладачі, аспіранти, магістри, студенти.

Засідання Круглого столу відбудеться у змішаному форматі (аудиторія 517, Гуманітарний корпус Прикарпатського університету), посилання на зустріч: https://pu.webex.com/pu-ru/j.php?MTID=mfc5706c747186817e7cb2d1a42d1f3b7

Мета проведення Круглого столу – об’єднати зусилля мистецтвознавців, фахівців в галузі пластичних мистецтв, психологів, арт-терапевтів і педагогів для теоретико-методологічного осмислення досвіду проживання російсько-української війни представниками різних вікових груп та пошуку шляхів примноження ресурсів життєстійкості засобами мистецтва, подолання наслідків колективної травматизації засобами активної та рецептивної арт-терапії, психопрофілактики.

Учасники можуть долучитися до наступних напрямів роботи Круглого столу:

1. Проживання війни та ресурси життєстійкості митця в процесі створення творів пластичного мистецтва.

2. Потенціал арт-терапії у наданні психологічної допомоги в умовах війни та захисту благополуччя населення.

3. Аксіопсихологія мистецтва, мистецька педагогіка та дискурси війни.

Програма Круглого столу ПРОГРАМА КРУГЛОГО СТОЛУ

Організатором заходу стала лабораторія історії та методології психології кафедри психології розвитку факультету психології та кафедра дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтва. За результатами роботи Круглого столу планується опублікувати збірку тез (в електронному варіанті).

Вимоги до оформлення тез подані в інформаційному листі.

Інформаційний лист Круглий стіл 3 лютого 2023 року