З Днем Збройних Сил України!

Щиросердно вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців та всього світу. Вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої Світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України, багато з яких є нашими викладачами та студентами гідно продовжують нести свою військову службу. Дякуємо викладачам військової кафедри ПНУ за те, що навчаєте і виховуєте справжніх патріотів. Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави, бо завжди стоять на варті миру і спокою в державі.

Пам’ятаймо й за тих, хто ціною життя захищав свою державу та її народ, присвятивши себе служінню Вітчизні.