Проєкт «Психологічна підтримка вчителів»

З 27 квітня стартує проєкт «Психологічна підтримка вчителів» Державної служби якості освіти України за участю викладачів факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Оксани Паркулаб, Оксани Федик, Галини Федоришин та Оксани Чуйко.  Розроблена для цього проєкту навчальна програма передбачає проведення спеціальних тренінгів, до яких залучатимуть учителів зі Львівської та Херсонської областей.

Мета проєкту – надати психосоціальну та емоційну підтримку вчителям в умовах війни. Тематика тренінгів спрямована на підвищення їх професійно-психологічної стійкості й забезпечення психо-емоційної рівноваги в екстремальних умовах, розвиток здатності управляти своєю поведінкою й ефективно спілкуватися.

Теми занять:

Блок 1. Психологічна підтримка і безпека

1. Як впоратися з наслідками стресу та уникнути посттравматичного стресового розладу?
  2. Як педагогу розвивати у собі навички життєскійкості?
  3. Емоції: як навчити дітей їх розуміти та виражати?
  4. Як допомогти дитині пережити втрату?

Блок 2. Педагогічна підтримка

1. Як проводити уроки під час війни
  2. Як говорити з дітьми про війну. Ключові меседжі для вчителя
  3. Як підтримати батьків учнів у кризовій ситуації