В університеті стартувала благодійна акція “ПОДАРУЙ ДІТЯМ МИР”

Благодійна акція “ПОДАРУЙ ДІТЯМ МИР” стартувала сьогодні в Прикарпатському університеті. Ініціатором її проведення виступила кафедра слов’янських мов факультету філології.

У межах акції організатори оголосили про збір книжок для дітей та молоді, які знаходяться зараз у Польщі. Зібрані книги викладачі кафедри передадуть у бібліотеку Українського дому у Варшаві та дітям, котрі тимчасово проживають зараз у столиці Польщі у готелі WILCZA для біженців.

Благодійна акція триватиме до 8 квітня.

Усі, хто має бажання долучитися до акції, можуть принести книги на факультет філології в каб.306 (гуманітарний корпус університету). Контактна особа – Ольга Миколаївна ЛАЗАРОВИЧ, заступниця декана факультету філології. Або, якщо є потреба можна зв’язатися за номером телефону – +380 977164072, Оксана Романівна КОРПАЛО.