Профорієнтаційна онлайн-конференція “Особливості вступу 2022” в рамках проєкту “Обери своє майбутнє”учнів ліцеїв Яблунівської ТГ

У п’ятницю, 18 лютого, учні 10 і 11 класів та вчителі ліцеїв Яблунівської ТГ  взяти участь в онлайн-конференції “Особливості вступу 2022” в рамках проєкту “Обери своє майбутнє”, який здійснює Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ). З умовами Вступу 2022 року всіх присутніх ознайомили провідний фахівець з профорієнтації  Галина  Михайлівна Волощук та  відповідальний секретар Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуард Йосипович Лапковський. Доцент Галина Федоришин розповіла про спеціальності “Філософія” та “Психологія”, освітні програми “Психологія”, “Філософія”, “Реабілітаційна психологія”, особливості навчання та сфери реалізації випускників факультету психології.