Четверо студентів Прикарпатського стали стипендіатами Завтра.UA

У ТОП-100 переможців цьогорічного конкурсу, які отримають річну стипендію програми «Завтра.UA», увійшли 4 студентів Прикарпатського національного університету:

Віталій Крамар(економічний факультет, спеціальність «Економіка» освітньої програми «Економічна кібернетика»; науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету ПНУ Андрій Пілько);

Ілона Аніщукова та  Алла Павлуцька (факультет філології, спеціальність «Журналістика»; наукова керівниця – кандидатка політичних наук, доцентка кафедри журналістики Наталія Марчук) та Катерина Кобута (факультет іноземних мов, спеціальність «Філологія»; науковий керівник – доктор філологічних наук,  професор Яків Бистров).

За результатами трьох етапів конкурсу 2020/2021 стипендіатами стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука стали 100 найкращих українських студентів, які представили 47 вітчизняних закладів вищої освіти.

Результати конкурсу днями опублікували на сторінці сайту програми.

Можна переглянути тут – https://zavtra.in.ua/2021/06/18/vyznacheno-100-peremozhtsiv-konkursu-2020-21-stypendialnoyi-programy-zavtra-ua/

Зазначимо, що Прикарпатський національний університет з 2007 року є учасником стипендіальної програми “Завтра.UA”. За цей період понад шість десятків студентів університету стали переможцями конкурсів програми та її стипендіатами.