Всеукраїнська предметна олімпіада ПНУ для вступників! Переможці отримають додаткові бали до сертифікату ЗНО!

До уваги абітурієнтів!

Відповідно до ПРАВИЛ ПРИЙОМУ до Державного вищого навчального закладу “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” у 2021 році таПоложення про Всеукраїнську олімпіаду Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у Прикарпатському національному університеті буде проведено Всеукраїнську олімпіаду для професійної орієнтації вступників.

Олімпіада буде проведена з наступних предметів:

1. Фізика
  2. Математика
  3. Географія
  4. Хімія
  5. Біологія
  6. Англійська мова
  7. Німецька мова
  8. Французька мова
  9. Історія України

Учасникам Всеукраїнської олімпіади Прикарпатського університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка,нараховуються додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета під час розрахунку конкурсного бала в Університеті в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище ніж 200 балів за предмет.

спеціальностей, яким надається особлива підтримка

Шифр галузі Галузь знань Код

спеціальності

Назва спеціальності